Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeRajoniNdahet nga jeta luftëtarja e orëve të para të UÇK-së (FOTO)

Ndahet nga jeta luftëtarja e orëve të para të UÇK-së (FOTO)

NJOFTIM:

Ndahet nga jeta luftëtarja e orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) dhe (nga viti 2002) edhe e Frontit për Bashkim Kombëtar Shqiptar (FBKSH), Fatime Ademi nga Zhuri i Prizrenit. Varrimi do të bëhet sot (në ora 13.30) Lamtumirë shoqja ime e idealit kombëtar!

I lehtë të qoft dheu i Dardanisë së Shqipërisë!

dhuro

Lavdi!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments