Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNATI -TRANSPORT-Strugë, nga 1 dhjetori filloi me transportimin e mallrave dhe makinave...

NATI -TRANSPORT-Strugë, nga 1 dhjetori filloi me transportimin e mallrave dhe makinave nga Zvicra (FOTO)

NATI TRANSPORT-Strugë
Nga 01.12.2017 Nati Transport filloi me transportin e të gjitha mallrave,automjeteve,makinerive etj,nga Zvicra dhe Europa, për Maqedoni, Kosovë Shqipëri dhe anasjelltas, shërbimi i mallit bëhet krejtësisht nga NATI-TRANSPORT-Strugë, deri në destinacionin e dëshiruar me një shërbim serioz shpejtë dhe sigurtë.
Për informata më të hollësishme për në Zvicër mund të kontaktoni me z.Natmir Mehmedin.Telefono në numrat: 0041 76 339 44 24, kurse në Maqedoni mund të kontaktoni me z.Nafi Mehmedin, 070 611 001 dhe me Shkëndim Mehmedin, 070 689 517.
NATI-TRANSPORT-Strugë, ideale që kërkesat tuaja të realizohen ashtu si dëshironi!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments