Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMyftinia e Strugës sonte e shtroi iftar për shoqatën e personave me...

Myftinia e Strugës sonte e shtroi iftar për shoqatën e personave me aftësi të kufizuara, “Mobilitet” në Strugë (FOTO)

Myftinia e Strugës shtroi iftar për shoqatën e personave me aftësi të kufizuara “Mobilitet” në Strugë.

Sonte më 16.03.2024 (e shtunë) Myftinia e Strugës në krye me Myftiun h. Adi ef. Murtishi dhe administrata, shtroi iftar për shoqatën e personave me aftësi të kufizuara “Mobilitet”- Struga me kryetarin e kësaj shoqate z. Sulejman Destani.
Ky iftar u shtrua me qëllimin e bashkëpunimit dhe respektimit të kësaj shoqate dhe anëtarëve të saj nga Myftinia e Strugës. Kryetari i shoqatës “Mobilitet” z. Sulejman Destani i dhuroi Myftinisë së Strugës një mirnënjohje në shenjë falenderimi për konsideratën e treguar për personat me aftësi të kufizuara, të cilën e pranoi Myftiu h. Adi ef. Murtishi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments