Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMusa Alili emërohet drejtor gjeneral te ndërmarja ‘Rrugët e Maqedonisë’

Musa Alili emërohet drejtor gjeneral te ndërmarja ‘Rrugët e Maqedonisë’

Pas zgjedhjes së Qeverisë ditëve në vijim pritet edhe zgjedhja e zv/ministrave dhe drejtorëve në ndërmarjet dhe drejtoritë përkatëse.

Ekskluzivisht nga burime partiake merret vesht se drejtor gjeneral te ndërmarja ” Rrugët e Maqedonisë” do të emërohet Musa Alili nga Kondova.

Pas rezultatit fantastik në zgjedhjet e fundit në Kondovë, dega e Sarajit është përcaktuar që Këshillit Vendor Kondovë tia besoj këtë ndërmarje dhe në krye të saj të jetë kryetari i Këshillit Vendorë Musa Alili njofton Derveni.info

Aktualisht Musa Alili është zv/drejtor i shkollës fillore ” Bajram Shabani ” në Kondovë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments