Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMuki: Mashtruesi u shkarkua, drejtësia po fiton

Muki: Mashtruesi u shkarkua, drejtësia po fiton

Këshilli gjyqësor në seancën e sotme ka shkarkuar kryetarin e Gjykatës Supreme, Jovo Vangelovski.

Vendimi për largimin e tij u bë për shkak të vendimeve të pa bazuara dhe jo profesionale që i kishte marrë.

Ndërkaq në vend të tij si ushtrues detyre është zgedhur Faik Arsllani.

Këtë e ka komentuar nënkryetari i LSDM-së, Muhamet Zekiri.

“Jovo mashtruesi është shkarkuar.Kriminelët pësuan disfatë, drejtësia fiton”, është shprehur ai.(INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments