Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMSH:1321 raste të reja me COVID dhe 26 viktima në Maqedoni

MSH:1321 raste të reja me COVID dhe 26 viktima në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3836 testime per COVID dhe prej tyre 1321 kanë rezultaur pozitivë, ose 34 per qind e testeve të kryera. Kryeson Shkupi me 583 raste e ndjekur nga Kumanova me 100. Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar 26 viktima, ndersa janë shëruar 433 persona.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments