Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniMSH: Ja sa viktima dhe të prekur nga koronavirusi ka sot në...

MSH: Ja sa viktima dhe të prekur nga koronavirusi ka sot në Maqedoni

Sipasr raportit të Ministrisë së Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut është regjistruar rritje e të prekurve nga covid-19 duke shkuar numri në 593. Nga Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) njoftojnë për 415 të shëruar dhe 14 të tjerë e kanë humbur betejën me koronavirusin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments