Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMSH: 862 raste të reja me koronavirus dhe 14 të vdekur në...

MSH: 862 raste të reja me koronavirus dhe 14 të vdekur në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 699 testime për koronavirus dhe prej tyre 862 kanë rezultuar pozitivë. Më shumë raste janë regjistruar në Shkup me 390 raste, Prilepi 55, Velesi 53 dhe Tetova 48. Në 24 orët e fundit po ashtu kanë ndërruar jetë 14 pacientë të prekur me COVID, viktima më e re është një 35-vjeçar. Ndërsa janë shëruar edhe 223 persona.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments