/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
MSH: 862 raste të reja me koronavirus dhe 14 të vdekur në 24 orët e fundit
Maqedoni, Slider

MSH: 862 raste të reja me koronavirus dhe 14 të vdekur në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 699 testime për koronavirus dhe prej tyre 862 kanë rezultuar pozitivë. Më shumë raste janë regjistruar në Shkup me 390 raste, Prilepi 55, Velesi 53 dhe Tetova 48. Në 24 orët e fundit po ashtu kanë ndërruar jetë 14 pacientë të prekur me COVID, viktima më e re është një 35-vjeçar. Ndërsa janë shëruar edhe 223 persona.

October 29, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres