Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMPB-ja publikon video nga aksioni i djeshëm në Kumanovë

MPB-ja publikon video nga aksioni i djeshëm në Kumanovë

Ministria për Punë të brendshme ka publikuar video nga aksioni i djeshëm në Kumanovë, me çrrastë u arrestuan tre persona nën dyshimin për terrorizëm.

Alsat gjatë ditës së djeshme informoi për arrestimin e tre shtetas nën dyshimit për veprimtari të ekstremizmit të dhunshëm. Nga Ministria e Brendshme thonë se aksioni u zhvillua nga Njësiti anti-terror, sipas koordinimit të inteligjencës ndërkombëtare në luftën kundër organizatave të armatosura terroriste. Ndërsa familjarët shprehen të traumatizuar dhe thonë se djemtë e tyre janë viktimë të rrjetit të organizuar.

Aksioni u zhvillua në disa lokacione të Kumanovës dhe Shkupit.

   

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments