Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMPB-ja flet për vrasjen e trefishtë në Dibër

MPB-ja flet për vrasjen e trefishtë në Dibër

Më 26 gusht 2018, në ora 20:45, në stacionin policor të Dibrës, u njoftua se në një shtëpi në rrugën “1 maj” në Dibër u krye vraja, informohet Struga Ekspres nga SPB-Ohër.

Për momentin, një vrasës i panjohur hyri në shtëpinë e zotëruar nga A.P (54) dhe qëlluan me pistoletë, pas së cilës vrau edhe gruan e tij N.P (53) dhe vajzën e tyre 14 vjeçare. Një inspektim u krye në vendin e ngjarjes të udhëhequr nga Prokurori Publik. Janë ndërmarrë masa për të qartësuar plotësisht ngjarjen dhe për të gjetur kryerësin.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments