Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMPB: Arrestohen 5 persona, hodhën mjete të forta në drejtim të Kuvendit

MPB: Arrestohen 5 persona, hodhën mjete të forta në drejtim të Kuvendit

Mi nistria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se në deri në orën 16:30 janë arrestuar 5 persona të cilët sot kanë gjuajtur me mjete të forca drejt Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

“Janë arrestuar C.N(44) nga Shkupi, D.K (41) nga Shkupi, A.S(39) nga fshati Bardovci, M.S (26) nga Shkupi dhe B.C (29) nga Konjarja e Poshtme. Pas dokumentimit të rasteve do të bëhen parashtresat përkatëse”, thuhet në kumtesën e MPB-së. /SHENJA

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments