Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMPB: 66 vjeçari gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

MPB: 66 vjeçari gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Më datë 02.03.2024 në ora 16:15 në stacionin e policisë në fshatin Veleshtë të Strugës është raportuar se M.U.(66) nga fshati Oktis i Strugës, në shtëpinë e tij është gjetur i vdekur . Kqyrje në vendngjarje ka kryer prokurori publik dhe ekipet e policisë .Mjeku i Emergjencës Mjekësore ka konstatuar vdekje pa shenja dhune. Sipas urdhrit të prokurorit publik në trupin e të ndjerit do të bëhet obduksion.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments