Friday, February 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti sot me shi, në viset malore borë

Moti sot me shi, në viset malore borë

Sot parashikohet të mbajë mot i vranët, ndërsa gjatë orëve të pasdites pritet të ketë reshje të shiut, fillimisht në pjesët veriore të vendit. Në malet e pjesëve veri-perëndimore do të ketë reshje të borës.
Pritet të fryjë erë me intensitet të mesëm dhe drejtim jug-lindor gjatë orëve të natës do të ndërrojë drejtimin në verioir. Temperaturat do të lëvizin nga 7 deri në 11 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments