Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti sot është me vranësira

Moti sot është me vranësira

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira me kushte për mjegull nëpër lugina. Temperatura minimale do të sillet prej 3 deri më 10 ndërsa ajo maksimale prej 17 deri 24 gradë Celsius.

Mot i ngjashëm do të mbaj edhe në Shkup dhe rrethinë me kushte për mjegull të dobët në orët e mëngjesit. Temperatura minimale do të ulet në 6 ndërsa ajo e ditës do të arrij deri më 20 gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments