Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti sot

Moti sot

Gjatë ditës do të mbajë mot i vranët dhe me rreshje të kohëpaskohshme. Rreshje më të fuqishme priten gjatë natës, përkatësisht në pjesën perëndimore të vendit, ku parashihen rreshje mbi 25 litra për metër katror.

Në pjesët më të larta malore në veriperëndim të vendit priten rreshje të borës. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 3 deri më 10 gradë celsius, ndërsa ajo ditore nga pesë deri në 13 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments