Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniMoti me diell

Moti me diell

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe më i ngrohtë. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus një deri në tre gradë, ndërsa ajo e ditës prej 13 deri në 21 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në minus një, ndërsa ajo e ditës deri në 18 gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments