Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti është me shi, nesër dhe pasnesër shi i rrëmbyeshëm

Moti është me shi, nesër dhe pasnesër shi i rrëmbyeshëm

Moti sot parashikohet të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje të përkohshme të shiut, të cilat më shumë do të përfaqësohen në rajonet perëndimore. Do të fryjë erë nga drejtimi juglindor, ndërsa pasdite do të ndryshojë drejtimin në drejtim lindor dhe verilindor. Temperatura do të lëvizë prej nëntë deri në 19 gradë celsius.

Të mërkurën dhe të enjten moti do të jetë me vranësira dhe me të reshura të rrëmbyeshme të shiut të cilat vende-vende pritet të tejkalojnë 60 l/m2. Edhe të premten do të ketë të reshura të shiut, por me intensitet të matur të cilat gjatë ditës do të ndalen.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments