Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMot me shi, në male do të bie borë

Mot me shi, në male do të bie borë

Moti në Maqedoni pritet të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe reshje shiu gjatë orëve të mëngjesit në pjesët lindore të vendit, ndërsa gjatë ditës në pjesët perëndimore. Për shkak të lëshimit të ajrit më të ftohtë nga veriu, në male do të ketë reshje bore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus 1 deri në 8 gradë celsius ndërsa ajo e ditës prej 2 deri 12 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments