Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMot i paqëndrueshëm edhe në ditët e fundjavës

Mot i paqëndrueshëm edhe në ditët e fundjavës

Në ditët e fundjavës moti pasdite do të jetë i ndryshueshëm i vranët dhe i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima, sidomos ditën e shtunë kur do të ketë edhe stuhi lokale, informon AMI.

Në fillim të javës së ardhshme do të ketë një stabilizim të përkohshëm të motit, njofton DPHM. përcjell KlanM.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 10 deri në 20, ndërsa ato maksimale ditore do të arrijnë deri në 35 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments