Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeBotaMomente emocionale: Stafi mjekësor përqafon gruan dhe djalin e infermierit që vdiq...

Momente emocionale: Stafi mjekësor përqafon gruan dhe djalin e infermierit që vdiq nga koronavirusi (VIDEO)

Kjo video prekëse është marrë nga një spital në Spanjë. I gjithë stafi mjekësor edhe për kundër masave për distancë janë mbledhur në hollin e spitalit dhe presin me duartrokitje gruan dhe djalin e infermierit që humbi jetën për shkak të koronavirusit. Një moment mjaft përlotës, ku të gjithë shihen duke përqafuar gruan dhe djalin e infermierit dhe me lot më sy ata i japin mbështetjen e tyre.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments