Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMobilizohet diaspora edhe nga Zvicra për VLEN: Vendlindja na thërret, të shkojmë...

Mobilizohet diaspora edhe nga Zvicra për VLEN: Vendlindja na thërret, të shkojmë të votojmë më 8 maj (FOTO)

Edhe diaspora shqiptare në Zvicra, pas Gjermanisë, Austrisë dhe Italisë ka filluar mobilizimin për zgjedhjet palamentare të 8 majit.

Përmes një njoftimi të bërë në rrjetet social njoftohet diaspora se do të organizohet transport falas për të ardhur të mbështesin me votë koalicionin VLEN.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments