Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMinistria e Arsimit me kërkesë tek mësimdhënësit: Ja si të shkoni në...

Ministria e Arsimit me kërkesë tek mësimdhënësit: Ja si të shkoni në punë nesër

Ministria e Arsimit u ka bërë thirrje mësimdhënësve, profesorëve, nxënësve dhe studentëve që nesër të shkojnë në vend pune dhe nëpër shkolla e universitete me biçikleta.
Ministria kërkon nga ata që t’i bashkohen nismës së shoqatës joformale “Me biçikletë”, në kuadër të aksionit global “Në dimër me biçikleta në shkollë dhe punë”.

Njiherit, Ministria kërkon që të respektohen rregullat e komunikacionit, pjesëmarrësit në aksion të jenë të vëmendshëm për sigurinë e tyre dhe të tjerëve, të kënaqen, ta shijojnë këtë ditë me biçikleta, etj.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments