/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ministri boshnjak vdes nga koronavirusi
Rajoni, Slider

Ministri boshnjak vdes nga koronavirusi

Ministri për Mbrojtje të të drejtave të luftëtarëve në Bosnje dhe Hercegovinë, Salko Bukkvareviç mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë në Klinikën për Mushkëri në Sarajevë. Ai ishte shtrirë në spital para disa ditëve pasi kishte rezultuar pozitiv me koronavirus.

Gjendja shëndetësore e tij u përkeqësua gjatë ditës së hënë, pas çka ai ishte vendosur në oksigjeno terapi, njofton portali Kliks.

July 29, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres