Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMinir Zhuta flet për Struga Ekspres për procesin zgjedhor sot në Strugë

Minir Zhuta flet për Struga Ekspres për procesin zgjedhor sot në Strugë

Në Komunën e Strugës, sot në ora 07:00 ka filluar votimi në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale në të cilën garojnë dy kandidatë për kryetar komune,Ramis Merko dhe Idri Istrefi.

Kryetari e komisionit komunal zgjedhor, Minir Zhuta për Struga Ekspres ka konfirmuar se votimi ka shkuar mirë dhe pa probleme.

Në Komunën e Strugës të drejtë vote kanë 61.437 votues. (Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments