Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMila Carovska: Mësimi online, edhe në gjysmëvjetorin e dytë

Mila Carovska: Mësimi online, edhe në gjysmëvjetorin e dytë

Modeli që kemi zgjedhur si vend për zbatimin e arsimit në kohën e Covid-19 ose në vitin aktual shkollor, ka treguar rezultate të suksesshme, mendoj se në këtë mënyrë duhet të vazhdojmë në periudhën tjetër. Nëse krijohen kushte ata do të kthehen, por autoritetet shëndetësore në koordinim me Ministrinë e Arsimit do të vendosin. Ne kemi qëllimin e vetëm për të mbrojtur shëndetin e mësuesve, nxënësve dhe të gjithë popullsisë-tha Carovska.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments