Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMickoski: Në orën 13:00 publikojmë skandal të ri për kriminalitetin e pushtetit

Mickoski: Në orën 13:00 publikojmë skandal të ri për kriminalitetin e pushtetit


Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në profilin e tij në Fejsbuk ka paralajmëruar se në ora 13 do të publikojë skandal të ri për kriminalitetin e pushtetit. Ai ka thënë se fytyra e vërtetë e pushtetit është ajo e përmbushur me skandale dhe mos-punë.
“Ai kancer po metastazon. Jeta erdhi vetëm për disa derisa të tjerët po e mbijetojnë më të vështirën. Sot do të publikojë skandal të ri për mënyrat dhe metodat me të cilat punon pushteti… Na ndiqni në ora 13”, ka publikuar Mickoski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments