Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderMessi dhe Simeone te Napoli?

Messi dhe Simeone te Napoli?

Kjo eshte ideja me e re qe vjen nga Spanja.Mediat spanjolle kane perhapur lajmin e nje transferimi te Lionel Messi dhe Diego Simeone te Napoli sezonin e ardhshem.Mesa duket De Laurenttis eshte duke biseduar me disa kompani te medha kineze qe duan te blejne skuadren e Napolit dhe objektivi kryesor i tyre eshte blerja e dy emrave te mesiperm.

Se bashku me Gonzalo Higuain ata formojne nje treshe argjentinase qe do ta donte cdo skuader.Megjithate per momentin asgje nuk eshte konfirmuar nga vete Messi pavarsisht se personi qe dha kete deklarate ka qene pikerisht agjenti i tij.

Per tifozet e Napolit duket e pabesueshme por keshtu dukej dhe transferimi i Maradones nga Barcelona te Napoli asaj kohe (1984)  ku argjentinasi u kthye ne nje hero te ketij qyteti.Madje dhe klubi napolitan ka bllokuar numrin 10 ne nder te tij.Shpresojme te ndodhe e njejta gje dhe me Messin per ti rikthyer futbollit italian hijen qe ka pasur gjithmone.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments