Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMerlina Islami: Sulmohet një grua në një fshat të Strugës

Merlina Islami: Sulmohet një grua në një fshat të Strugës

Më 1 tetor 2021, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë u ndalua dhe u privua nga liria L.C (70) nga Ohri i cili më parë, në shtëpinë e tij në fshatin Moroishtë të Strugës sulmoi fizikisht H.M (74) nga i njëjti fshat, duke i shkaktuar asaj edhe lëndime trupore. Kundër sulmuesit do të ngrihen paditë e duhura. Sektori për Punë të Brendshme Strugë Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments