Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMehmedi i Aleancës për Shqiptarët ka një porosi nga SHBA

Mehmedi i Aleancës për Shqiptarët ka një porosi nga SHBA


Në suaza tē vizitës së nënkryetarit të Aleancēs për Shqiptarët në SHBA, Remzi Mehmedi ka zhvilluar dhe po zhvillon takime të shumta me mërgatën shqiptare, shoqata të ndryshme dhe personalitete të shquara të dijes dhe veprimit ndër dekada.

Në njërin nga takimet Mehmedi potencoi që Aleanca për Shqiptarët është organizimi politik shqiptarë i cili për çështje të rëndësishme kombëtare ka ditur të unifikojë shqiptarët me vetëdije të plotë që për veprime të tilla do të paguaj kosto të lartë, ashtu si që edhe ka ndodhur deri më tani duke ju referuar rastit të 27 prillit.

Midis tjerash nga debati i zhvilluar Mehmedi ftoi mërgatën të qëndrojë e unifikuar për të qënë e gatshme që së bashku të ju përgjigjemi sfidave kombëtare të së ardhmes të cilat sigurisht që nuk do të jenë të pakta në periudhën në vazhdim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments