Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMe postim prekës, djali i Feta Halimit: Natën e Kadrit u luta...

Me postim prekës, djali i Feta Halimit: Natën e Kadrit u luta për lirinë e babait tim!

Hamid Halimi, djali i Feta Halimit që më 27 Prill shpëtoi Zijadin Selën, ka bë një postim emocional mbrëmë, kur ishte nata e Kadrit.

“Lutjet sonte shkojnë për babin tim, Zot fali shëndet dhe durim, nëse don ti edhe lirinë do e fitojmë.

Amin”, ka shkruar Hamidi, duke u lutur për babain e tij që tani një vit e tepër gjendet në burg, deri sa aktorët kryesor të 27 prillit të përgjakshëm janë në liri.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments