Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMë duhen deputetët e Menduh Thaçit, pres ofertën nga PDSH

Më duhen deputetët e Menduh Thaçit, pres ofertën nga PDSH

Po e vërtetë eshtë ka deklaruar Zaev! Më duhen deputetët e Menduh Thaçit, pres ofertën e tij dhe kuadrot nga PDSH se çfarë do të na ofrojë!

Ka deklaruar kryeministei i Maqedonisë z. Zoran Zaev/Think24.mk

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments