Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMe 100 denarë fiton 40 mijë euro në bastore (FOTO)

Me 100 denarë fiton 40 mijë euro në bastore (FOTO)

Kjo është kur ke fat, por edhe kur di të bëjsh analizën e duhur për të fituar vetëm me një tiketë basti. Vlladimir Risteski nga Prilepi arriti që të fitojë mbi 40 mijë euro apo 2,5 milion denarë në një nga bastoret e qytetit. Ai kishte futur 100 denarë në një tiketë duke bërë kombinime me 20 ndeshje futbolli. Tetë prej tyre ishin luajtur të shtunën, ndërsa të tjerat gjatë fundjavës. Ai ka luajtur që në pjesën e parë të bien 1 deri në 2 gola. Ai për portalin sportski.mk ka thënë se gjithmonë ka luajtur me 100 denarë, dhe vetëm ligat e njohura në futboll. 35 vjeçari është shumë i lumtur dhe se ende nuk ka planifikuar se ku do ti harxhojë paratë. (INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments