Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMarre është mos me dal me votu PRO Natos dhe BE-së për...

Marre është mos me dal me votu PRO Natos dhe BE-së për Shqiptarët (VIDEO)

Marre është mos me dal me votu PRO Natos dhe BE-së për Shqiptarët tha Menduh Thaçi në emisionin debativ të organizuar në ”Click Plus”, për më shumë ndiqeni videon e plotë:

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments