Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMarin Mema: Çfarë ndodhi me shqiptarët e Podgorcës së Strugës dhe pse...

Marin Mema: Çfarë ndodhi me shqiptarët e Podgorcës së Strugës dhe pse u asimiluan pasi u krijua Jugosllavia!?

Marin Mema, në një dokumentar kushtuar Podgorcës së Strugës tregon se si ndodhi me shqiptarët këtu dhe se si u asimiluan prej shumë vitesh dhe se si tani ato po zgjohen dhe se duhet mbështetur këtë komunitet,shprehet gazetari Marin Mema, shkruan Struga Ekspres.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments