Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMaqedoni: Treni godet për vdekje 64 vjeçarin

Maqedoni: Treni godet për vdekje 64 vjeçarin

Treni gjatë ditës së djeshme ka goditur për vdekje një 64-vjeçar nga fshati Miravci.
Sipas MPB-së, më dje është paraqitur në polici se në hekurudhat tek fshati Miravci, treni i cili udhëtonte në relacionin Gjevgjeli-Tabanovc, ka goditur S.G (64).

Nga ana e mjekut të Ndihmës së Shpejtë është konstatuar vdekja në vendin e ngjarjes, ndërsa hetime kanë kryer prokurori publik dhe stacioni policor në Gjevgjeli.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments