Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMakinat parkohen para Spitalit te Struges

Makinat parkohen para Spitalit te Struges

Struga perballet akoma me problemin e parkingjeve ,por shume qytetar bejne ‘zgjidhje’ te ndryshme!

Hyrja e Spitalit te Struges eshte e bllokuar ne te kater anet nga makinat e parkuara para saj.Disa shofer i parkojne edhe pas, edhe para makinave te urgjences,te cilat e bejne te pa  mundur levizjen e ketyre makinave ne rast se paraqitet nje rast i rende dhe urgjent nga qytetaret.(foto)

spitali struge

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments