Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMakinat e parkuara ja marrin “frymën” oborrit të spitalit në Strugë, bllokohen...

Makinat e parkuara ja marrin “frymën” oborrit të spitalit në Strugë, bllokohen autoambulancat (FOTO)

Makinat jane prezente ne nje numer te madh ne oborrin e spitalit te Struges,dhe kjo ndodh gati cdo dite.Autoambulanca nuk merr dot fryme nga makinat qe bllokojne ne te shumten e rasteve kete te fundit.Disa here ka reaguar ky institucion por asnjehere nuk eshte marre nje mase per tejkalimin e kesaj situate qe do te “pastronte” makinat nga ky institucion.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments