Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMakina përplas ariun në autostradën Tetovë-Shkup

Makina përplas ariun në autostradën Tetovë-Shkup

Mbrëmë rreth orës 02:20, në autostradën Tetovë-Shkup, në afërsi të lokalitetit “Karpallëk”, një veturë e tipit “Shkoda” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 43-vjeçari F.O. nga Kërçova, ka goditur dhe vrarë në vend një ari informon Tetovasot. Nuk ka persona të lënduar në automjet, kurse vendi i aksidentit është inspektuar nga ekipi nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë.Ts

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments