Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniLuajtën bashkë kazino, të shtëna ndaj një personi nga Haraçina

Luajtën bashkë kazino, të shtëna ndaj një personi nga Haraçina

Në orën 08:05, në SPB Shkup është raportuar se në një kazino të vendosur në bul.M.T.Gologanov, një person ka shtënë me armë zjarri në drejtim të N.A. (46) nga fshati Haraçinë, me të cilin paraprakisht kanë luajtur në makineritë në kazino, pas së cilës N.A. iu nënshtrua plagëve të marra.

Është njoftuar prokurori publik dhe po merren masa për zbardhjen e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments