Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLuajtën bashkë kazino, të shtëna ndaj një personi nga Haraçina

Luajtën bashkë kazino, të shtëna ndaj një personi nga Haraçina

Në orën 08:05, në SPB Shkup është raportuar se në një kazino të vendosur në bul.M.T.Gologanov, një person ka shtënë me armë zjarri në drejtim të N.A. (46) nga fshati Haraçinë, me të cilin paraprakisht kanë luajtur në makineritë në kazino, pas së cilës N.A. iu nënshtrua plagëve të marra.

Është njoftuar prokurori publik dhe po merren masa për zbardhjen e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments