Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeSliderLorik Cana: Ja përse qëllova me grusht tifozin serb

Lorik Cana: Ja përse qëllova me grusht tifozin serb

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana nuk është penduar për sjelljen në ndeshjen e Beogradit kundër Serbisë.

I ftuar në “Xing me Ermalin”, Cana tregoi arsyen përse i qëlloi me grusht tifozit serb.

“Njerëzit e kanë keqkuptuar, nuk e kisha me serbët. E pashë që ai kishte dhëmbët e mia të arit dhe isha duke tentuar për t’ia marrë”, tha me ironi Cana.

“Para fillimit të ndeshjes, masat e sigurisë ishin të jashtëzakonshme. Dukeshe sikur kishte ardhur ndonjë president shteti por ne shkuam vetëm për të luajtur futboll. Kur situata degradoi në dghunë ne kemi reaguar në mënyrë spontane. Nuk jemi bërë pishman për asgjë”, përfundoi ai.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments