Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLlabunishti feston SHQIP! (FOTO)

Llabunishti feston SHQIP! (FOTO)

Labunishti feston!
Nisi java festive ne fshatin Llabunishte. Festave te Nentorit i paraprijnë nje sërë aktivitete te organizuara nga Mesimdhenesit e shkolles “Murat Llabunishti”, duke filluar nga sot: marshimi i nxenesve me parulla kushtuar shkronjave te arta shqipe, kuizi i diturisë, vizitë shkolles se parë shqipe(diten e marte), turneu i futbollit si dhe ceremonia kryesore festive me rastin e 28 Nentorit. Urime 22 Nentorin- Dita e alfabetit dhe 28 Nentori- Dita e Flamurit Kombetar!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments