Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLivadhia, Misllodezhda, Tateshi i Poshtëm dhe Tateshi i Epërm i thanë PO...

Livadhia, Misllodezhda, Tateshi i Poshtëm dhe Tateshi i Epërm i thanë PO Frontit Europian (FOTO

📍Gjithmonë kënaqësi takimi me banorët e fshatrave Livadhi, Misllodezhdë, Tateshi i Poshtëm dhe Tateshi i Epërm, me të cilët folëm sot për të ardhmen europiane.

Ky koalicion çdo ditë e më shumë po fuqizohet, sepse është i vetmi opcion dhe ka vizionin e qartë, atë drejt rrugës eurointegruese. 🤩

#FrontiEuropian🇪🇺

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments