Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLirohet nafta dhe benzina

Lirohet nafta dhe benzina

Komisioni Rregullator për Energjetik ka sjellë vendim për lirimin e çmimit të derivateve të naftës pas mesnate. Benzinat do të lirohen për 1,00 denarë për litër, ndërsa dizeli për 1,5 denarë.
Sipas këtij vendimi, një litër EUROSUPER BS-95 do të shitet për 58,50 denarë, ndërsa ni litër EUROSUPER BS-98 do të kushtojë 60,50 denarë.
Me vendimin e ri një litër EURODIZEL do të kushtojë 49,00 denarë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments