Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLirohet çmimi i naftës dhe i benzinës

Lirohet çmimi i naftës dhe i benzinës

Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendosur që të lirojë çmimet e derivateve të naftës. Sipas vendimit, për dy denarë do të lirohet dizeli. Në përputhje me vendimin e ri, një litër dizel, pas mesnate do të kushtojë 58 denarë.
Çmimi i benzinës BS 95 do të lirohet për 1.5 denarë dhe një litër do të kushtojë 66 denarë.
Për një denarë do të lirohet edhe benzina BS 98 dhe një litër do të kushtojë 68.50 denarë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments