Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLirohet çmimi i naftës dhe i benzinës

Lirohet çmimi i naftës dhe i benzinës

Ç mimi i benzinave ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 1,5 denarë, përcjell TV21. Benzina BS-95 do të shitet për 84,5 denarë, benzina BS-98 – 86,5 denarë, ndërsa nafta do të shitet për 86,5 denarë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments