Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLirohet çmimi i naftës dhe benzinës, ja çmimet e reja

Lirohet çmimi i naftës dhe benzinës, ja çmimet e reja

Komisioni Rregullator për Energjetikë vendosi që të ulë çmimin e derivateve të naftës. Nga mesnata benzina do të shitet për gjysmë denari më lirë derisa euro-dizeli për një denar.
Euro-Super BS 95 do të shitet për 58 denarë për litër
Euro-Super BS-98 do të shitet për 60 denarë për litër
Eudo-Dizel do të shitet për 49.50 denarë për litër
Këto çmime që do të hyjnë në fuqi nga mesnata do të vazhdojnë deri të hënën e ardhshme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments