Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLirohen pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës”

Lirohen pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës”

Lirohen katër të pafajshmit e “Grupit të Kumanovës”. Familjet që nga ora 14h pritën para burgut të Shkupit, lirimin e 4 të pafajshmëve të Grupit të Kumanovës, Ibrahim Murtezani, Besnik Bajrami, Besnik Ajdini dhe Fazli Osmani, shkruan Gazeta Lajm.

Tetë pjesëtarë të Grupit janë dënuar me burg të përjetshëm, kurse pjesëtarët tjerë janë dënuar me gjithsej 746 vite burg.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments