Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLëvizja Besa zgjedh slloganin për fushatën e referendumit!

Lëvizja Besa zgjedh slloganin për fushatën e referendumit!

Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i fushatës për referendumin. Partitë politike veç më kanë filluar të dalin në terren për të pasur një referendum të suksesshëm, njofton TopAlNews.

Sipas burimeve brenda Lëvizjes Besa, mësohet se sllogani i tyre do të jetë “PO për NATO dhe BE, si shqiptarë dhe jo si përqindje”. Sipas po të njëjtave burime, ky sllogan pritet që ditët në vazhdim të bëhet i ditur për opinionin.

Ndryshe, Lëvizja Besa do të mbaj fushatë veçmas nga partitë e pushteti dhe fushata e tyre do të jetë e përqendruar që t’i stimulojë votuesit opozitar për të dal dhe për të votuar “PRO” referendumit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments