Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLavdrim Elmazi: Nuk erdhën në debat kandidatët pët Strugën të cilëve unë...

Lavdrim Elmazi: Nuk erdhën në debat kandidatët pët Strugën të cilëve unë personalisht jua di bashkëpunimet e brendshme që në vitin 2013

Të nderuar miq,
Sot isha i ftuar në debat në TVM, jo i vetëm, por edhe kandidatët për kryetarë komune në Strugë nga ana e BDI dhe LRPSHD.
Për fat të keq ato nuk erdhën dhe të përballën me realitetin të cilëve unë personalisht jua di bashkëpunimet e brendshme që në vitin 2013.
Në fund të fundit kanë të drejtë të mos vijnë sepse i kanë harxhuar të gjitha premtimet e tyre dhe kanë mbetur në fletë me vitë.
Tanimë ato janë pa ofertë konkrete!
Shqiptarët duhet të kenë kujdes nga mashtrimet e tyre.
Lavdrim Elmazi – Kandidat për kryetar komune në Strugë – Lëvizja BESA

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments