Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajmi i fundit: Ramiz Merko sot zyrtarisht merr detyrën e kryetarit të...

Lajmi i fundit: Ramiz Merko sot zyrtarisht merr detyrën e kryetarit të komunës së Strugës, ja në sa ora do ta marrë mandatin

Sot në ora 14:00 nga Kryetari i Komisionit Komunal Zgjedhor z.Bledar Ziba, do ti jepet çertifikata zyrtarisht kryetarit të ri të Komunës së Strugës z.Ramiz Merko, njofton Struga Ekspres.
Menjëherë pas pranimit të çertifikates nga Komisioni Zgjedhor Komunal më 14:30 dhe zyrtarisht Ramiz Merko do filloj me punë në Komunën e Strugës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments